• Grand Hosting = výkon, bezpečnost a spolehlivost

Bezpečnost

Bezpečnost dat je důležitá!

Chraňte návštěvníky svých webových stránek pomocí SSL certifikátu a pojistěte se proti zneužití bezpečnostních chyb malwarem.

Díky SSL/TLS certifikátu nemůže dojít k podstrčení nežádoucího obsahu nebo odposlechu citlivých dat návštěvníka webové stránky.

Proč si zvolit právě nás?

Spolehlivé služby pro Vaše data!

GrandSecurity

Služba GrandSecurity zajišťuje okamžitou pomoc našich administrátorů při zneužití bezpečnostních chyb v hostované webové aplikaci. Kontrolujeme jak obsah hostingu, tak i pověst domény na Google blacklistu.

Pomocí služby GrandSecurity se pojistíte proti zneužití bezpečnostních chyb u své webové aplikace hostované na našich serverech.

Při nalezení malwaru projdeme uložený zdrojový kód webu a škodlivé skripty v co nejkratší době odstraníme za vás. Pokud dojde k zanesení domény na blacklist společnosti Google, požádáme o její vyjmutí a pokusíme se odstranit příčinu, která blacklistování způsobila.

Cena: 79,-Kč/ měsíc

Pokud jsme vás upozornili na napadení vaší webové aplikace malwarem a nemáte zakoupenou službu GrandSecurity, můžete využít službu GrandSecurity Express. Jednorázové odstranění malware z hostingu a odlistování domény z Google blacklistu. Pokusíme se škodlivý kód odstranit a vaši webovou prezentaci opět zprovoznit v původním stavu.

Cena: 1 900,-Kč/ jednorázově