• Grand Hosting = výkon, bezpečnost a spolehlivost

Nápověda

Nápověda

FAQ

Často kladené otázky

Pokud máte na nás otázku, která zde není uvedena, určitě nás kontaktujte na emailu info@grandhosting.cz. Ochotně vám poradíme.
A možná, pokud by mohla pomoci ostatním uživatelům, ji zde také uvedeme pro ostatní zákazníky.

Při vytváření nového účtu budete potřebovat následující údaje.

Login: celý název emailu tj. například podpora@grandhosting.cz
Heslo: heslo, které jste obdrželi

Příchozí server: mail.gigaserver.cz
Odchozí server: mail.gigaserver.cz

PortyPOP3IMAPSMTP
Nezabezpečené11014325
Zabezpečené (SSL)995993465

Každá emailová schránka má základní kapacitu 500 Mb. Emailové schránky je možné navýšit i na neomezenou velikost za cenu 990 Kč / rok / doména. Kontaktujte nás na emailu info@grandhosting.cz

Ano, neomezenou velikost emailových schránek poskytujeme. Ceny pro neomezené schránky jsou závislé na použitém tarifu – každý má jiný počet emailových schránek.

Neomezené schránky začínají na ceně 990 Kč / rok / doména. Pro bližší informace kontaktujte prosím obchodníka, případně přímo nás na emailu info@grandhosting.cz

Pro změnu hesla se přihlaste daným účtem na adrese webmail.grandhost.cz dále pak klikněte na ikonku vpravo nahoře a následně na „Možnosti“. Pod záložkou „Účty“ a kartou „Můj účet“ si můžete nastavit nové heslo.

Přesměrování emailu můžete taktéž provést v okně „Možnosti“ následně pak záložka „Pošta“ a karta „Přesměrování“ V okně „Možnosti“ si můžete mimo jiné nastavit například automatickou odpověď (když jste na dovolené), automatické filtrování emailů či vložení podpisu do emailu.

Ano, všechna data jsou na webhostingu zálohovaná. Databázi zálohujeme každý den a ftp jednou za týden vždy v neděli. Zálohy jsou dostupné po 14 dnů.

Kontaktujte nás na emailu podpora@grandhosting.cz
My vám certifikát nainstalujeme. Cena za instalaci certifikátu je 590 Kč.

Pokud již webhosting nebo doménu nadále nechcete prodlužovat, stačí o tomto poslat informaci na email podpora@grandhosting.cz – zpráva musí být zaslána z mailové adresy se kterou s námi standardně komunikujete.

Stránky systém již pravděpodobně odstranil, ale nezoufejte. Provádíme vždy zálohy a tak je možné web opět obnovit. Bohužel obnova ze zálohy je zpoplatněna částkou 1000 Kč.

Proto aby k následující situaci nedošlo, zasíláme měsíc před expirací služeb fakturu. Zákazník má tedy dostatek času na její úhradu. Dále aby nezapomněl na úhradu mu vždy zasíláme upozornění každé 3 dny po splatnosti faktury.

Hosting pro Váš web

Umístěte svůj web na kvalitní webhosting.

Doménová jména

Zkontrolujte si pohodlně dostupnost domény.

Monitoring 24/7

Všechny servery jsou pod neusálým dohledem.